Newsletter


Zapisz się aby otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące naszego serwisu.


Fotele kinowe i fotele teatralne tapicerowane


Firma Sport Seating oferuje wysokiej jakości fotele kinowe i fotele teatralne. Nasze produkty zostały specjalnie zaprojektowane do wszelkiego rodzaju centrów kulturalnych, które dbają o wygodę widzów, jak również stronę estetyczno-wizualną swoich placówek. Odpowiednio dobrane fotele kinowe i teatralne pełnią istotną rolę, ponieważ mają wpływ na pierwsze wrażenie widzów oraz w dużej mierze decydują o ich samopoczuciu. Dlatego wszystkie nasze produkty wykonane zostały z dbałością o detale. Zwracamy również dużą uwagę na ich funkcjonalność.


Fotele kinoweFotele teatralneAvian

         Apollo                  Atrium                  Avian

CenturionEgidaGala

         Centurion                Egida                Gala

Meganfotele kinowe

        Megan                 Merkury

ModenaNeoNeptun

          Modena                  Neo                Neptun

OdeonPanamaRoyalSawador

       Odeon              Panama              Royal                    Salwador

Stylusfotele teatralne

        Stylus                    Venus


W naszej ofercie znajdują się fotele kinowe i teatralne o różnorodnej wielkości, czy kształtach. Wyprofilowane oparcia i siedziska zapewniają maksymalny komfort siedzenia podczas rozmaitych imprez i uroczystości. Odpowiednio dobrane pokrycia siedzisk cechuje rozpiętość wzorów i różnorodna gama kolorystyczna, która sprawia, że można je idealnie dopasować do każdego miejsca.
Nasze projekty zostały starannie wykonane przy użyciu najnowszych technologii, dlatego spełniają wszelkie normy, posiadają stosowne atesty. Fotele teatralne i fotele kinowe cechuje duża wytrzymałość, trudnopalność oraz dźwiękochłonność, co sprawia, że doskonale nadają się do kin, teatrów, sal wykładowych, oper oraz innych placówek kulturalnych.

[1]


Copyright © 2008 www.sport-seating.pl - Wyposażenie stadionów, trybuny sportowe